Employers!

We have employees for you.

Are you looking for a job?

We have perfect employment for you.
For employers For employees

Why Flymaster?

Stability of employment is crucial for the development and security of business. it is worth entrusting to professionals.

What makes us special?

Why is it worth to cooperate with us?

  • Motivated candidates.
  • Fast implementation process.
  • Individual project supervisor.

We invite you to cooperation!

Agencja pracy tymczasowej

FlyMaster to agencja pracy tymczasowej zajmująca się profesjonalną rekrutacją pracowników. Firma pośredniczy we współpracy pracownika i pracodawcy zapewniając zmotywowanych pracowników, którzy są gotowi do pracy w trybie 10-12 godzin. Agencja pracy tymczasowej FlyMaster pośredniczy w zatrudnianiu zarówno wykwalifikowanych pracowników (zbrojarzy, spawaczy czy operatorów maszyn), jak i pracowników fizycznych, np. do pracy porządkowych czy gospodarczych. Rekrutacja pracowników ze Wschodu może być utrudniona ze względu na wymogi formalne, jednak decydując się na współpracę z profesjonalistami można powierzyć załatwianie spraw prawnym specjalistom, samemu zaś korzystać z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych pracowników. Agencja FlyMaster współpracuje zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi, które chcą rozpocząć pracę w Polsce. Pomaga w uzyskaniu zezwolenia na pracę i pobyt w Polsce oraz innych niezbędnych dokumentów. Zapraszamy osoby zainteresowaną pracą do kontaktu.

Rekrutacja pracowników z FlyMaster

Stabilność zatrudnienia i utrzymanie stałej kadry pracowniczej jest kluczowe dla poprawnego działania większości firm, bez względu na branżę w jakiej działają. W trosce o zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług rekrutacji pracowników do każdego projektu dedykowany zostaje indywidualny opiekun, który dba o sprawny przebieg całego procesu rekrutacji pracowników. Zapewniamy szybki proces wdrażania kandydatów, sporą pomoc zapewnia dwujęzyczny pomocnik, który dba o to, aby między pracodawcą i pracownikiem był odpowiedni poziom zrozumienia. Zachęcamy do skorzystania z agencji pracy tymczasowej FlyMaster i do zaufania profesjonalistom. Proces pozyskiwania pracowników warto powierzyć firmie, która zatroszczy się o to, aby cały proces od rekrutacji po wdrożenie pracownika przebiegał sprawnie i szybko.

Which positions we offer?

We have a wide base of manual and qualified workers, such as: steel fixers, formwork carpenters, welders, electricians, fillers, fitters, painters, machine operators, and mechanics.