Zezwolenia na legalny pobyt i pracę w Polsce

Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami. Poszukujesz sprawdzonej, pewnej, dobrze płatnej pracy od zaraz? Dobrze trafiłeś!

GWARANTUJEMY:

  • zatrudnienie w dobrej firmie
  • dwujęzycznego koordynatora
  • pełną odzież pracowniczą wg. wytycznych
  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy
  • badania lekarskie i szkolenie BHP
  • legalizacja pobytu i zezwolenia na pracę

Legalny pobyt pracownika ze wschodu w Polsce!

FlyMaster to doświadczona agencja pracy, która pomaga pracownikom ze Wschodu w legalizacji pobytu w Polsce i uzyskaniu zezwolenia na pracę. Zdobycie dokumentów i możliwość pracy to dla wielu osób świetna okazja na rozpoczęcie nowego życia, jak również doskonała szansa na lepsze zarobki.
Wybierając współpracę z FlyMaster pracownik zyskuje możliwość zatrudnienia w dobrej firmie o ugruntowanej pozycji, wsparcie dwujęzycznego koordynatora, a także pomoc w uzyskaniu niezbędnych do rozpoczęcia współpracy dokumentów, m.in. legalizacji pobytu w Polsce czy zezwolenia na pracę. Rozpoczęcie pracy w Polsce może wydawać się trudne, jednak współpraca z FlyMaster daje szanse na stabilne zatrudnienie, dzięki fachowemu wsparciu procesu rekrutacji. Warto zaufać specjalistom!

Dlaczego warto współpracować z FlyMaster?

Oprócz pomocy w znalezieniu zatrudnienia, oferujemy wsparcie w zakresie znalezienia zakwaterowania oraz pomoc w dojazdach do pracy. Zapewniamy badania lekarskie i szkolenia BHP, a także dostarczamy pełną odzież pracowniczą wg. wytycznych pracodawcy. Naszym pracownikom zapewniamy przejrzysty grafik, który pozwala na swobodne planowanie czasu po pracy oraz pozwala na wygodnie zaplanowanie planu dnia, a także trakcyjne wynagrodzenie i elastyczne zatrudnienie. Spróbuj swoich sił – podeślij nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Dokumenty zapewniające legalny pobyt i pracę w Polsce:

  1. Karta Pobytu – dokument potwierdzający tożsamość cudzoziemca, dzięki niemu i ważnemu paszportowi można wielokrotnie przekraczać polską granicę bez konieczności posiadania wizy.
  2. Zezwolenie na pracę w Polsce – dokument, o który wystąpić musi pracodawca, uprawnia on do podjęcia legalnej pracy na terenie Polski w okresie do 3 miesięcy, powyżej 3 miesięcy lub delegowania cudzoziemca do Polski w celu realizacji usługi eksportowej.
  3. Zezwolenie na pobyt czasowy i pracę – pozwolenie na pobyt czasowy powyżej 3 miesięcy do 3 lat z możliwością ubiegania się o kolejne zezwolenia, ten rodzaj pozwolenia nie przysługuje cudzoziemcom prowadzącym działalność gospodarczą poza terytorium Polski, delegowanym do pracy na terytorium Polski przez pracodawcę z siedzibą zagranicą lub wykonującym pracę sezonową.

Współpracując z doświadczoną agencją pracy pracownik ma pewność, że na każdym etapie otrzyma potrzebne mu fachowe i kompleksowe wsparcie umożliwiające podjęcie pracy w Polsce.

Jesteś wykwalifikowany?

zatrudniamy zbrojarzy, cieślów szalunkowych, spawaczy i elektryków z uprawnieniami , szpachlarzy, monterów, malarzy, operatorów maszyn, mechanicy i innych

Pracujesz fizycznie?

dołącz do zbiorów owoców i warzyw, produkcji, prac gospodarczych, pracy na magazynach i innych

Przyjazna rekrutacja

wyślij nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą

Atrakcyjne wynagrodzenie

naszą domeną jest motywacyjny system wynagrodzeń

Przejrzysty grafik

wszystko mamy poukładane, zero zamieszania

Elastyczne zatrudnienie

jesteśmy otwarci na Twoje propozycje

Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV!
Przeanalizujemy je i skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Zainteresowany? Świetnie, od pracy z nami dzieli Cię tylko jeden krok. Wyślij CV!